National Arena Villa

  • 60 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η National Arena Villa Βουκουρέστι με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Βουκουρέστι και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Οι επισκέπτες θα απολαύσουν τη θέα στον κήπο από τα παράθυρα.

Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Restaurant Zet, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν το Πάρκο Τινερετουλούι, που απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 1 μπάνιο, ή την Αψίδα του Θριάμβου, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Ο σταθμός του μετρό Iancului βρίσκεται περίπου 700 μέτρα από αυτό το κατάλυμα και προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near National Arena Villa Βουκουρέστι
National Arena House
Τιμή μόνο για κινητά

National Arena House

6 μ από το κατάλυμα
Deda Studio W. Smart Tv - Ac - Washing Machine
Τιμή μόνο για κινητά

Deda Studio W. Smart Tv - Ac - Washing Machine

2 χλμ. από το κατάλυμα
Casa Aron
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Aron

2.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 93 USD 84
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Obor Train Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε η National Arena Villa;
      Ναι, έχει χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η National Arena Villa.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η National Arena Villa αεροδρόμιο;
      Η National Arena Villa είναι 20 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Βουκουρέστι Οτοπένι.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η National Arena Villa;
      Οι πελάτες της η National Arena Villa πρέπει να έρθουν από τις 23:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η National Arena Villa;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η National Arena Villa περιλαμβάνουν Caffe Da'Mask και Restaurant Zet.
    • Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε παραθεριστική κατοικία;
      Ναι, σε παραθεριστική κατοικία επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Obor Train Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    National Arena Villa Βουκουρέστι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο